Kunnen wij u helpen?

 

Onze klanten waarderen onze makkelijke bereikbaarheid via de info@advas.nl of telefoon: 040-2573544 en ons persoonlijke contact.

Mail of bel ons gerust.

Natuurlijk bent u ook van harte welkom in ons vernieuwde kantoor.
Op de Edenstraat 4A in Eindhoven, tegenover de Brandweer zijn wij gemakkelijk te vinden.
Of we komen bij u thuis voor Hoogstpersoonlijk Advies.

Wij maken graag een AFSPRAAK om persoonlijk met u kennis te maken.

Direct afspraak maken met Advas


Klik hieronder op de foto's als u meer wil weten over onze ADVAS-medewerkers.

 

Marcel Hardeman
Marcel Hardeman
Adviseur bedrijfsrelaties & financiële planning
tel. 040 2573544
marcel.hardeman@advas.nl

Bram Vervoort
Bram Vervoort
Adviseur Zakelijke Relaties
Pensioen/Inkomen- en bedrijfsverzekeringen/Hypotheken/Financiële Planning
tel. 040 2573544
bram.vervoort@advas.nl

Diana Linders
Diana Linders
Relatiemanager & administratie
tel. 040 2573544
diana.linders@advas.nl

Johan Ras
Johan Ras
Relatiemanager schadeverzekeringen
(donderdag afwezig)

tel. 040 2573544
johan.ras@advas.nl

Jaqueline van Hameren
Jacqueline van Hameren
Relatiemanager schadeverzekeringen
(aanwezig maandag-woensdag-donderdag)
tel. 040 2573544
jacqueline.van.hameren@advas.nl

Astrid van den Heuvel
Astrid van den Heuvel
Relatie manager particuliere verzekeringen
tel. 040 2573544
astrid.van.den.heuvel@advas.nl

Marian Dinnessen
Marian Dinnessen
Adviseur hypotheken & financiële planning
(woensdag afwezig)
tel. 040 2573544
marian.dinnessen@advas.nl

Astrid van den Heuvel
Mieke Snijkers
Relatiemanager zakelijke verzekeringen & pensioenen
(maandag-woensdag-donderdag aanwezig)
tel. 040 2573544
mieke.snijkers@advas.nl

spacer
kivid

kivid

kivid